طراحی سایت خبری به چه معناست؟ - طراحی سایت خبری

با داشتن یک وب سایت خوب، می توانید قسمت های مختلفی مانند پرسش های متداول، پاسخ و پرسش برای مشتریان، سیستم تیکتینگ و… ایجاد کنید و در نتیجه، تعامل بیشتر و بهتری با مشتریان خود داشته باشید.

برای توسعه اپلیکیشن اندرویدی آن وب سایت، می‌بایست هزینه کرد:

کاربران می توانند در قسمتی جداگانه جهت ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام کاربران در وب سایت شما علاوه بر رونق کسب و کار شما و افزایش بازدید کننده می تواند جدیدترین اخبار را نیز در اختیار آن ها قرار دهد.

بهره‌برداری از سایت : تیم تولید محتوای حرفه‌ای داریم...

آیا آنچه می خواهید یک خرده ابزار یا افکت خاص است که با برنامه نویسی مختصری انجام می شود یا به دنبال یک سامانه جامع تحت وب هستید؟ طبیعتا هرچقدر بخش خاص منظوره سایت شما بزرگتر باشد هزینه تان بالاتر خواهد رفت.

با این حال کاربران نیز می ‌توانند از خدمات آن ها استفاده کرده و اخبار را در سریعترین زمان و بدون پرداخت وجهی دریافت نمایند.

مخیر به انتخاب قالب های پیش فرش نخواهید شد و تم سفارشی شما کار می‌شود.

به قول کسبه قدیمی بازار، که مهمترین دارایی خود را به حق، اعتبارشان می‌دانستند، به لطف خدا، سر سفره پدر و مادر بزرگ شده‌ایم و نان حلال خورده‌ایم و بین پول سفید و پول سیاه تفاوت قائلیم. فهمیده‌ایم که اگر کاری که برای مشتری انجام میدهیم به علت بروز خطا یا کم کاری یا بی کیفیتی از سمت ما، مورد رضایت باطنی وی واقع نشود و دردی را از او دوا نکند و برایش مفید واقع نشود، پولی که از گرفته‌ایم سفید نخواهد بود و به ما سودی نخواهد رساند و روزگار ما را سیاه خواهد کرد.

یکپارچگی سایت با سامانه های نرم افزاری تان را میخواهید.

نکته : ممکن است در طول مدت پشتیبانی، توسعه ای و یا برنامه نویسی و یا افزودن بخشی به سایت که قبلا نگفته اید، بخواهید که مشمول برآوردن و اعلام هزینه مجزاست.

بله حتما. با تیم پشتیبانی تماس بگیرید تا کامل راهنماییتون کنن بچه ها

میزبانی و نگهداری اطلاعات وب سایت شما روی سرور هاست در یک دیتاسنتر بی هزینه نیست. بسته به نوع سرور، داخلی یا خارجی بودنش، پهنای باند مصرفی سایت شما و همچنین فضای ذخیره سازی سرور و پردازش سی پی یوی آن که مصروف وب سایت شما شده است، بنا به پکیج هاستی که انتخاب کرده اید، باید سالانه مبلغ هاست را تمدید کنید.

استراتژی اجرا : استخدام تیم داخلی طراحی وب و برنامه نویسی وب اپلیکیشن و موبایل اپ.

استراتژی اجرا : سپردن پروژه انتقال از سایت موجود به زیرساخت جدید به شرکتی حرفه‌ای و صاحب تجربه.
باید تمامی راه های نفوذ به وب سایت چک شوند و برای آن ها کدنویسی و یا فایروال امنیتی فعال گردد.

همانگونه که عنوان شد در همین لحظه که شما مشغول به خواندن این مطلب هستید اتفاقات زیادی در دنیا در حال وقوع است. به تبع مردم علاقه دارند که جزئیات اخبار و اطلاعات را در همان دقایق اولیه دریافت نمایند. با توجه به اینکه راهکارها و روش های دیگر برای ارائه اخبار و اطلاعات نمی ‌توانند در سریعترین زمان نیازهای کاربران را پاسخگو باشند، با طراحی سایت خبری به بهترین شکل می توانید در سریعترین زمان اخبار را در اختیار کاربران قرار دهید.

شرح اینکه شما مبلغ پروژه را، طی چندین مرحله،‌ در چه نقاط عطفی از انجام پروژه و به چه صورتی می پردازید. البته نمی‌بایست این را، با «طراحی سایت قسطی» اشتباه گرفت!

با امکان فروش آنلاین یا ارائه خدمات مجازی مانند ویدئو و… در سایت، تمامی افراد دنیا مشتریان بالقوه شما خواهند بود!

زبان پیش فرض یا زبان اصلی، زبانی که است که هوم پیج سایت روی آن بالا می آید.

از سایت انتظار برندسازی و بازاریابی اینترنتی و سئو دارید.

هدف از سایت : بازاریابی اینترنتی و جذب مشتریان جدید از طریق رتبه بالا در سئو ...

بهره‌برداری از سایت : مشاور دیجیتال مارکتینگ و تیم تولید محتوا داریم...

چقدر عالی. متاسفانه بعضی از افراد، فقط هزینه های اولیه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت و سئو رو میبینن… اما بعد از این هزینه ها رو نمیبینن که کارشون به صورت آنلاین بگیره ده ها برابر بیشتر از روش های قدیمی سنتی خودشون میتونن پول دربیارن!!!

داده‌ورزان؟ ما خدمتگزار چندان خوبی برای شما نخواهیم بود.

بر اساس نیازسنجی دقیق و شناسایی همه جانبه اهداف مشتری و ابعاد پروژه پیشنهادنامه دقیقی شامل اعلام زمان و هزینه پروژه تدوین شده و برای مشتری ارسال می‌شود. این پیشنهادنامه، در واقع سه سطح پیش فاکتور پایه و استاندارد و حرفه ای است که به همراه یک سند چهارم راهنمای مقایسه، اختصاصی هر مشتری تدوین و برای وی ارسال می شود.

اعتبار خبری در این وب سایت ها نسبت به پایگاه و سایت ‌های رسمی کمتر بوده ولی سرعت بروز رسانی اخبار در آن ها بسیار بیشتر از سایر وب سایت ها خواهد بود.

تصور کنید که هم اکنون در دنیا اخبار اتفاقاتی در حال رخ دادن است. چنانچه شما قصد داشته باشید از قیمت طراحی سایت خبری جانبلاغی طریق روزنامه ‌ها و مجلات این اخبار را در جامعه منعکس نمایید، باید آن را در نسخه های بعدی که می توانند یک روز بعد ارائه شوند، نوشته و برای مخاطبان منتشر کنید.

انتظار از سایت : پنل مدیریتی خوش دست و کارآمد داشته باشد...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *